zwrot podatku Holandia

Spora liczba naszych rodaków pracuje za granicą. Za główne miejsca zarobkowe uznaje się Niemcy i Holandię. Polacy zatrudniani są w branży budowlanej, przemyśle spożywczym, centrach dystrybucyjnych i fabrykach. Wyjeżdżają do innych krajów z powodu zarobków, które znacząco różnią się od tych, które mieli dotąd w naszym kraju. Osobom pracującym legalnie przysługuje coroczny zwrot podatku z Holandii. Zeznanie podatkowe można wysłać za pomocą polskiej aplikacji Aangifte24. Jak ona działa? Pomożemy Ci krok po kroku przejść przez proces rozliczenia podatku.

Jak odzyskać zwrot podatku z Holandii w 3 miesiące?

Cała procedura rozliczania z urzędem nie jest skomplikowana. Obowiązuje ona każdą osobę, która podejmowała się legalnej pracy na terenie Holandii. Warto tutaj podkreślić, że w przypadku, gdy nie rozliczymy się w terminie z holenderskim fiskusem, zostanie nałożona na nas kara finansowa. Zwrot podatku z Holandii możesz odzyskać nawet w przeciągu 3 miesięcy od złożenia deklaracji podatkowej. Ubiegając się o nadpłaconą kwotę wypróbuj pierwszą polską aplikację – Aangifte24. Dzięki temu Twoja deklaracja będzie rozpatrywana szybciej. 

Trzy proste kroki, aby wypełnić formalności 

Rozliczenie podatku z Holandii przez aplikację to szybki, łatwy i pewny zwrot podatku. Na samym początku wprowadzasz dane ze swojej holenderskiej karty podatkowej – Jaaropgave do panelu aplikacji, uzupełniając jednocześnie kwotę podatku. W kolejnym kroku narzędzie przekierowuje Cię do przelewy24.pl w celu opłacenia usługi, której koszt uzależniony jest od wybranego pakietu. Po dokonaniu płatności następuje kontakt z doradcą Aangifte24, który razem z Tobą sprawdza poprawność danych w zeznaniu podatkowym i doradza w sprawie umieszczenia ulg podatkowych. Gdy wszystko jest w porządku, Twoje deklaracja zostaje wysłana do Belastingdienst. Jeszcze nigdy rozliczenie podatku nie było tak proste.

Funkcje aplikacji Aangifte24

Kalkulator zwrotu podatku z Holandii pomoże dokładnie oszacować możliwą kwotę, którą otrzymasz za rok podatkowy w Holandii. Oprogramowanie online łączy w sobie wszystkie możliwe funkcje. Dzięki aplikacji masz dostęp 24/7 do narzędzia, darmową konsultację z doradcą, pełne wsparcie techniczne oraz wygodę i bezpieczeństwo. Nasze dane są w pełni chronione i nie przekazywane postronnym osobom. Rozliczenie podatku z Holandii od dziś będzie błyskawiczne, bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here