ups

Liczba ofert firm kurierskich rośnie z roku na rok. Oprócz krajowych dostawców, na rynku funkcjonują także firmy o globalnym zasięgu i dużym doświadczeniu zawodowym. Do takich należy UPS – amerykańska firma kurierska, oferująca swoje usługi także w Polsce. Poniżej podpowiemy nieco więcej na temat UPS, skupiając się na temacie – jak wybrać i zamówić kuriera zgodnie z twoim zapotrzebowaniem.

UPS – globalny zasięg i bezpieczeństwo

UPS to firma mogą poszczycić się zasięgiem obejmującym niemal wszystkie kraje świata. Dlatego jest chętnie wybierana przez te osoby, które pragną nadać paczkę za granicę i poszukują spedytora gwarantującego najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Firma UPS posługuje się flotą dostosowaną do dystansu, który musi pokonać w celu dostarczenia paczki. Na krótki dystans jest to najczęściej flota naziemna. W przypadku paczek zagranicznych lub nawet trans-kontynentalnych korzysta się z dróg wodnych i powietrznych.

Zaletą wyboru UPS jest także duże doświadczenie pracowników tej firmy. Istnieje ona od ponad 100 lat, przez ten czas dorabiając się statusu jednego z międzynarodowych liderów. W naszym kraju UPS funkcjonuje od kilkunastu lat.

Jak wybrać usługi kurierskie UPS

Wybór i zamówienie usług kurierskich jest obecnie o wiele prostsze niż jeszcze kilka lat temu. Przede wszystkim – możliwość zamówienia usług „przeniosła” się do internetu. Dzięki temu wybór kuriera oraz zakresu oferowanych usług przebiega bardzo szybko i sprawnie. Najlepszym wyborem będzie skorzystanie z platformy logistycznej kurierowo.pl, która daje dostęp do ofert różnych firm kurierskich.

Wystarczy w tym celu skorzystać z szybkiej wyszukiwarki ofert kurierowo.pl. Musisz jedynie podać dane dotyczące przygotowywanej przesyłki – jej ciężar, rozmiary, sposób zapakowania, miejsce dostarczenia i spodziewany termin odebrania przesyłki. Następnie, operator logistyczny sam wyświetla wszystkie oferty firm kurierskich gotowych podjąć się realizacji twojego zlecenia.

Dotyczy to zarówno przesyłek krajowych, zagranicznych jak i tych o szczególnych wymaganiach. Na przykład – transportu materiałów wyjątkowo ciężkich lub wyjątkowo delikatnych, wyrobów szklanych, zwierząt.

Mówiąc wprost, jeśli zależy ci na bezpieczeństwie przesyłanych przedmiotów oraz fachowej realizacji zamówienia – wyślij paczkę kurierem UPS.

Nadanie paczki i jej odbiór – prostsze, niż myślisz

Nadanie paczki nie jest zadaniem szczególnie wymagającym. Korzystając z oferty UPS, umawiasz się z kurierem w określonym miejscu po odbiór paczki. Możesz też skorzystać z odbioru bezkontaktowego – na przykład za pomocą popularnych dziś paczkomatów.

Również w opłaceniu całej usługi pośredniczy operator logistyczny. Dlatego nie musisz przygotowywać gotówki na czas wizyty kuriera, ani martwić się o inne formalności. W załatwieniu wszystkich spraw pośredniczyć będzie kurierowo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here