Outsourcing obsługi kadrowo-płacowej Warszawa

Obsługa kadrowo-płacowa w Warszawie w ramach outsourcingu to rozwiązanie dla przedsiębiorców, które niesie ze sobą wiele korzyści. To doskonały sposób na redukcję kosztów, zwiększenie efektywności firmy i możliwość skupienia się na głównych celach biznesowych. Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu obsługi kadrowo-płacowej w Warszawie?

Oszczędność

Podstawową zaletą outsourcingu obszaru kadrowo-płacowego jest oszczędność czasu i pieniędzy. Ponieważ firma zewnętrzna zajmuje się tymi procesami, przedsiębiorca nie musi zatrudniać pracowników, zapewniać im miejsca pracy czy dbać o ich odpowiednie przeszkolenie. To oznacza, że właściciele mogą skupić się na innych zadaniach i rozwijaniu swojego biznesu. Outsourcing będzie więc znacząco tańszym rozwiązaniem, niż tworzenie samodzielnie działu kadrowo-płacowego.

Jakość usług

Firma zajmująca się outsourcingiem zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa pracy, podatków, nierzadko również księgowości. Dzięki temu firma może być pewna, że wszystkie procesy są prowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami. Nowoczesne podmioty, które oferują outsourcing, są przygotowane nie tylko od strony merytorycznej, ale także technicznej. W związku z tym nie mają problemów z dostosowaniem się do już stosowanych rozwiązań (np. oprogramowaniu) w przedsiębiorstwie.

Bezpieczeństwo danych

Obsługa kadrowo-płacowa w Warszawie w ramach outsourcingu wiąże się także z koniecznością zabezpieczenia danych osobowych i finansowych. Wybrana firma zewnętrzna musi więc mieć przygotowane w tym kontekście procedury, które zapewnią, iż dane będą dostępne tylko dla wybranych osób. To szczególnie ważne w dobie ciągłych zagrożeń związanych z cyberbezpieczeństwem, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Elastyczność i skalowalność

Inną zaletą outsourcingu obsługi kadrowo-płacowej w Warszawie jest możliwość rozszerzenia zakresu współpracy o inne elementy. W WZ Partners nie tylko możemy przejąć działa HR&Payroll, ale także zająć się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Ponadto, jako firma z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, oferujemy doradztwo podatkowe. W WZ Partners stawiamy na przejrzystą współpracę, w ramach której istnieje możliwość łatwego dostosowania usług do zmieniających się potrzeb firmy.

Zakres usługi

Obsługa kadrowo-płacowa w Warszawie w WZ Partners to m.in. przejęcie procesów związanych z prawidłową dokumentację zatrudnienia, prowadzenie akt osobowych, rozwiązanie stosunku pracy czy kontrola terminów ważności badań lekarskich, czy szkoleń BHP. Ponadto w WZ Partners w ramach outsourcingu zajmiemy się sporządzaniem listy płac obliczaniem wynagrodzeń, urlopów, delegacji, zwolnień lekarskich etc. Sporządzamy również deklaracje podatkowe i zestawienia przeznaczone do ZUS czy GUS, tworzymy zeznania podatkowe. Ponadto wspieramy przedsiębiorstwa, które korzystają z programów PFRON.

Jeśli Twoja firma rozrasta się, a zadań związanych z obszarem HR&Payroll przybywa, to outsourcing z WZ Partners będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Przedsiębiorstwa dzięki temu nie tylko oszczędzają czas i pieniądze, ale zyskują wiarygodnego partnera, wspierającego biznes w czasie dynamicznego rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here