Czym jest system ERP i czy warto go wdrożyć

Na system ERP decyduje się coraz więcej przedsiębiorców, którym zależy na stworzeniu nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca pracy. Dowiedz się, czym charakteryzuje się to rozwiązanie i jakie ma atuty. Poznaj szczegółowe informacje, które pomogą Ci poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. To wcale nie jest trudne. 

System ERP – co to jest?

System ERP obejmuje profesjonalne narzędzia, które znacznie usprawniają zarządzanie zasobami w przedsiębiorstwie. Oznacza to możliwość połączenia wszystkich procesów, które zachodzą w firmie. To np. informacje o złożonych i zrealizowanych zamówieniach, płatność za towary i usługi oraz wiele innych przydatnych rozwiązań. 

Wszystkie informacje na temat działań firmy system zapisuje i może udostępniać pracownikom. To pozwala zoptymalizować wiele procesów i zwiększyć efektywność pracy. Kolejnym atutem jest możliwość kontroli zaplanowanych przez przełożonego zadań. Wszystko to sprawia, że po system ERP sięga wielu przedsiębiorców, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i zawsze sięgają po najlepsze propozycje na rynku.  

O wyborze systemu nie powinien jednak decydować przypadek. Zdecydowanie warto postawić na propozycję od zaufanego dostawcy oprogramowania, który cieszy się wysoką renomą i od wielu lat dostarcza nowoczesne systemy dla firm. Właśnie dlatego najlepiej postawić na produkt od grupy Expert. Wystarczy zapoznać się z asortymentem, aby doskonałą ofertę. 

Wysoka funkcjonalność

Wśród najważniejszych funkcji systemu ERP należy wyróżnić możliwość obsługi wszystkich procesów w firmie, co pozwala na wielowydziałową kontrolę. Ponadto przedsiębiorca może dostosować obsługę systemu do pracy w chmurze oraz pracy stacjonarnej. Ważnym ułatwieniem będzie również korzystanie z jednej bazy danych. Wielu właścicieli firm chwali też modułowość systemu, co stanowi bardzo pomocne rozwiązanie. Dzięki tym elementom biznes zawsze będzie pod kontrolą. 

Moduły systemu ERP 

Nowoczesny system ERP obejmuje możliwość zarządzania kontaktami, skuteczny vanselling, rozwiązania dla klas fiskalnych, czy zamówienie internetowe. Ponadto przedsiębiorcy mogą skorzystać z modułu serwisu, ABI Business Intelligence, gospodarki magazynowej, logistyki, sprzedaży, POS czy rozrachunków.  

Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem umożliwia również moduł handlowo-magazynowy, środków trwałych, wyposażenia, finansowo-księgowy, kadr i płac, raportów i formularza, DMS, zarządzania projektami, raportów i analiz, zakupów czy HR. 

Grupa Expert udostępnia więc kompleksowy system, który świetnie radzi sobie przy różnych zadaniach, a obsługa procesów jest niezwykle prosta. Przed dokonaniem zakupu systemu dobrze jest skontaktować się z obsługą, która udzieli wielu pomocnych wskazówek. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać oprogramowanie dopasowane do specyfiki pracy, o czym przekonało się już wielu klientów. Zdecydowanie warto do nich dołączyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here